Zmuszona do reaktywacji!

Dodano 18 stycznia 2017, w Bez kategorii, przez CZARNAfrotka

Serdecznie witam po dłuższej przerwie :)

W moim życiu działo się (oj, i dzieje!) dużo fitnessowego, dlatego też pisanie drogą naturalną odeszło na boczny tor. Co spowodowało, że nagle postanowiłam pisać? No cóż… Są historie, które zmuszają do działania. Często są to te negatywne (spokojnie, u mnie wszystko w porządku ;) ). Obracając się już dobrych parę lat w branży fitness, obserwując to i owo, człowiek nie raz się wkurzy. Tak. Z jednej strony uwielbiam ten świat, ale z drugiej widzę jaki jest niesprawiedliwy. Wracam, bo chcę się z Wami dzielić moimi obserwacjami dotyczącymi działaniami klubów, pracy instruktorów etc. Świat fitnessowy został obrócony do góry nogami. Liczy się ilość nie jakość. Zalewa nas fala niekompetentnych instruktorów, trenerów i ludzi, laików sportowych, którzy nie weryfikując NIC, idą ślepo za tym co im się wydaje ok. Tak jestem wkurzona. Być może narażę się tu i ówdzie ;), ale pora stawić czoła temu cyrkowi. Bójcie się.

To tylko taki mały wstęp. Oczywiście zamierzam tworzyć posty w pozytywnym tonie ;) też. Chcę się tylko podzielić z Wami kilkoma obserwacjami i ciekawi mnie to, czy się zgodzicie… Sądzę, że wiele z Was instruktorów, uczestników zajęć fitness miewa podobne odczucia.

Stay tuned!

P.s. Tylko nie mówcie, że odstawiliście zajęcia choreograficzne na rzecz treningu obwodowego, bo się obrażę ;)

 

Wasza CzarnaFrotka

jo

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>